Prodejna

774 202 764

interiery-choura@seznam.cz

Technický poradce

777 202 764

Najdete nás:

mapa.jpg

Dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou spolu s podlahou nedílnou součástí naších domovů a   významně se podílejí na konečném vzhledu našeho domova. Jsou tím prvním, co vnímáte při vstupu do interiéru, proto se nebojte při jejich výběru řídit vlastními pocity.

Již při hrubé stavbě je třeba začít našim budoucím dveřím věnovat pozornost – v době, kdy se vytváří stavební otvory pro obložkové i rámové zárubně, eventuelně pro stavební pouzdra pro dveře posuvné do stěny. Je pouze na Vás jakého výrobce a normu zvolíte.

Nabízíme především kvalitní dveře německé firmy Prüm, se kterou máme letité zkušenosti.

 Současné možnosti provedení dveří:
 • Otočné i posuvné jednokřídlé, dvoukřídlé
 • Posuvné – po stěně, do stěny
 • Shrnovací, skládací, lamelové
 • Celoskleněné dveře, prosklené stěny – světlíky, nadsvětlíky
 • Obložkové zárubně, obklady kovových zárubní

Termíny dodání dveří se pohybují nejčastěji od 2 do 8 týdnů, záleží na vybraném výrobci, typu dveří a odstínu materiálu.

 

Vchodové dveře

Vchodovým dveřím je třeba věnovat stejnou pozornost jako dveřím interiérovým. Vchodové dveře Vás reprezentují stejně jako dveře interiérové. Při výběru těch správných exteriérových dveří volte také podle prostředí, ve kterém budou umístěny.

Dodáváme dveře vchodové do bytu i vchodové do domu.

 

Při Vašem výběru dveří Vám přejeme šťastnou volbu!

Doplňky

Stavební pouzdra – účelnost a estetika v jednom – systém je praktickým řešením pro využití prostoru. Dodáváme stavební pouzdra JAP a Eclisse v možnostech :jednokřídlé i dvoukřídlé.

Speciální skla - vhodně zvolená skleněná výplň dveří dokáže z obyčejných dveří udělat luxusní doplněk Vašeho bytu. Spolupracujeme s firmou Hlavenka Krásné sklo, která se mimo jiné zabývá zakázkovou výrobou dveřních výplní.

Partneři

Ochraňte svou domácnost

Nenechávejte nic náhodě a zabezpečte svůj dům či byt před nezvanými návštěvníky. Díky našim bezpečnostním dveřím získáte nejen pocit bezpečí, ale také výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti. Jsme profesionálové, kteří se dodávkami a montáží kvalitních bezpečnostních dveří zabývají již více jak 20 let.    - Výrobce designových dveří PRÜM                - Výrobce celoskleněných dveří STYLUS     - výrobce stavebních pouzder    - polský výrobce dveří       - výrobce shrnovacích plastových dveří  - výrobce stavebních pouzder        - ruční výroba skel

 

designed by Jindřich Čejka, programed by Miroslav Langmajer